| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 62041015135 |
| Clamping range min. | 1,5 mm |
| Clamping range max. | 4 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 13,5 mm |
Product details
| Shank type | round shank, knurled |
| Head type | countersunk head |
| Clamping range min. | 1.5 mm |
| EAN/GTIN | None |
Properties
Stahl verzinkt: Senkkopf, mit gerändeltem Schaft offen.
