| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 6241018205 |
| Clamping range min. | 4 mm |
| Clamping range max. | 6,5 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 20,5 mm |
Product details
| Shank type | round shank, plain |
| Head type | countersunk head |
| Clamping range min. | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |
Properties
Aluminium: Senkkopf, mit glattem Schaft, offen.
