| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5831828581528 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Clamping range min. | 0,5 mm |
| Clamping range max. | 3 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 15,5 mm |
Product details
| Shank type | round shank, plain |
| Head type | small countersunk head |
| Clamping range min. | 0.5 mm |
| EAN/GTIN | None |