| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 581000610332080 |
| Diameter | 3,2 mm |
| Length | 8 mm |
| Material | Aluminium |
| Coating | pln |
| Clamping range min. | 1,5 mm |
| Clamping range max. | 6,5 mm |
Product details
| Clamping range min. | 1.5 mm |
| Shear force | 750 N |
| Head type | large head H9,5 |
| EAN/GTIN | None |