| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 581000110140098 |
| Material | Aluminium |
| Quality | AL/AL |
| Coating | pln |
| Clamping range min. | 3,2 mm |
| Clamping range max. | 6,4 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 9,8 mm |
Product details
| Norm | ISO 15981 |
| Head type | dome head |
| Clamping range min. | 3.2 mm |
| Shear force | 840 N |
| EAN/GTIN | None |