| Price |
Deliverable (3-4 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 581090110148222 |
| Material | Aluminium |
| Quality | AL/AL |
| Coating | pln |
| Clamping range min. | 3 mm |
| Clamping range max. | 8 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
| Head type | dome head |
| Clamping range min. | 3 mm |
| Shear force | 900 N |
| EAN/GTIN | None |