| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 20031586 |
| Material | Steel |
| Quality | malleable cast iron |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 6 mm |
Product details
| Minimum height for recess km | 8 mm |
| Wing width e | 27.8 mm |
| Norm | DIN 314 |
| Inner diameter di | 6 mm |
| Outer diameter da | 12.7 mm |
| Diameter d | 6 mm |
| EAN/GTIN | None |

