| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 13055712 |
| Material | Steel |
| Quality | 5 |
| Coating | pln |
| Diameter | 12 mm |
Product details
| Norm | DIN 557 |
| Diameter d | 12 mm |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 13055712 |
| Material | Steel |
| Quality | 5 |
| Coating | pln |
| Diameter | 12 mm |
| Norm | DIN 557 |
| Diameter d | 12 mm |
| EAN/GTIN | None |