| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5205623 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
Product details
Low profile.
| Norm | DIN 562 |
| Diameter d | 3 mm |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5205623 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
Low profile.
| Norm | DIN 562 |
| Diameter d | 3 mm |
| EAN/GTIN | None |