| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 15092812 |
| Material | Steel |
| Quality | 10 |
| Coating | pln |
| Diameter | 12 mm |
Product details
| Width b | 2 mm |
| Height h1 | 1.4 mm |
| Norm | DIN 928 |
| Diameter d | 12 mm |
| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 15092812 |
| Material | Steel |
| Quality | 10 |
| Coating | pln |
| Diameter | 12 mm |
| Width b | 2 mm |
| Height h1 | 1.4 mm |
| Norm | DIN 928 |
| Diameter d | 12 mm |