| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5209285 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 5 mm |
Product details
| Width b | 1 mm |
| Height h1 | 0.8 mm |
| Norm | DIN 928 |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |

