| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 1409298 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Diameter | 8 mm |
Product details
| Diameter d1 | 10.5 mm |
| Norm | DIN 929 |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 1409298 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Diameter | 8 mm |
| Diameter d1 | 10.5 mm |
| Norm | DIN 929 |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |