| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 23098610 |
| Material | Steel |
| Quality | 8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 10 mm |
Product details
With polyamide locking insert.
| Height h1 | 8 mm |
| Minimum height for recess km | 6.4 mm |
| Norm | DIN 986 |
| Diameter d | 10 mm |

