| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 25403216 |
| Material | Steel |
| Quality | 8 |
| Coating | HDG |
| Diameter | 16 mm |
Product details
| Norm | ISO 4032 |
| Diameter d | 16 mm |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 25403216 |
| Material | Steel |
| Quality | 8 |
| Coating | HDG |
| Diameter | 16 mm |
| Norm | ISO 4032 |
| Diameter d | 16 mm |
| EAN/GTIN | None |