| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 100315810 |
| Material | Steel |
| Quality | malleable cast iron |
| Coating | pln |
| Diameter | 10 mm |
Product details
| Minimum height for recess km | 12 mm |
| Wing width e | 36.2 mm |
| Norm | DIN 314 |
| Inner diameter di | 10 mm |
| Outer diameter da | 16.5 mm |
| Diameter d | 10 mm |
| EAN/GTIN | None |

