| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 520582724 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 24 mm |
Product details
| Diameter d1 | 50 mm |
| Norm | DIN 582 |
| Inner diameter di | 50 mm |
| Outer diameter da | 90 mm |
| Diameter d | 24 mm |
| EAN/GTIN | None |
Properties
Neue Norm 09-2010.
Kennzeichnung: CE.
Remarks
Use at your own risk.

