| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 62180007 |
| Material | Aluminium |
| Quality | AL |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 10 mm |
Product details
| Inner diameter | 10 mm |
| Outer diameter da | 23 mm |
| Inner diameter di | 10 mm |
| EAN/GTIN | 4039934658021 |

