| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10688510850 |
| Material | Steel |
| Quality | C45+C |
| Coating | pln |
| Width | 10 mm |
| Height | 8 mm |
| Length | 50 mm |
Product details
With rounded corners.
| Width b | 10 mm |
| Total lenght l | 50 mm |
| Norm | ISO 773 |
| EAN/GTIN | None |

