| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | D6885ACZAL8720 |
| Material | Steel |
| Quality | C45+C |
| Coating | zinc-plated, standard, 8 µm, Zn8/An/T0 |
| Width | 8 mm |
| Height | 7 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
With rounded corners.
| Norm | ISO 773 |
| EAN/GTIN | None |

