| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52147624 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 2 mm |
| Length | 4 mm |
Product details
| Total lenght l | 4 mm |
| Norm | ISO 8746 |
| Height of the head k | 1.2 mm |
| Diameter of the head dk | 3.5 mm |
| Diameter d | 2 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN corresponds to ISO 8746.

