| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | I8745FKAA620 |
| Material | Steel |
| Quality | 1.0737 |
| Coating | pln |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
| Norm | ISO 8745 |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | I8745FKAA620 |
| Material | Steel |
| Quality | 1.0737 |
| Coating | pln |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 20 mm |
| Norm | ISO 8745 |
| EAN/GTIN | None |