| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 17091425 |
| Material | Steel |
| Quality | 45 H |
| Coating | pln |
| Diameter | 2 mm |
| Length | 5 mm |
Product details
With hexagon socket and cone.
| Depth t | 1.7 mm |
| Total lenght l | 5 mm |
| Norm | ISO 4027 |
| Diameter d | 2 mm |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN similar to ISO 4027.

