| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 54091438 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 8 mm |
Product details
With hexagon socket and cone.
| Depth t | 2 mm |
| Total lenght l | 8 mm |
| Diameter d1 | 0.8 mm |
| Norm | ISO 4027 |
| Diameter d | 3 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN similar to ISO 4027.

