| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 5409141020 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 10 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
With hexagon socket and cone.
| Depth t | 6 mm |
| Total lenght l | 20 mm |
| Diameter d1 | 2.5 mm |
| Norm | ISO 4027 |
| Diameter d | 10 mm |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN similar to ISO 4027.

