| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 100660410 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 10 mm |
Product details
DIN 660 wurde zurückgezogen und ist austauschbar mit ISO 1051 B.
| Total lenght l | 10 mm |
| Norm | ISO 1051 B |
| Height of the head k | 2.4 mm |
| Diameter of the head dk | 7 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Replacement ISO 1051.

