| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 51066036 |
| Material | Copper |
| Quality | CU |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 6 mm |
Product details
DIN 660 wurde zurückgezogen und ist austauschbar mit ISO 1051 B.
| Total lenght l | 6 mm |
| Norm | ISO 1051 B |
| Height of the head k | 1.8 mm |
| Diameter of the head dk | 5.2 mm |
| Diameter d | 3 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Replacement ISO 1051.

