| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 527338848 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 8 mm |
Product details
| Depth t | 5 mm |
| Total lenght l | 8 mm |
| Diameter d2 | 2.7 mm |
| Norm | DIN 7338 B |
| Height of the head k | 1 mm |
| Diameter of the head dk | 7.5 mm |
| Diameter d1 | 3.8 mm |
| Diameter d | 4 mm |
