| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 107346420 |
| Material | Spring steel |
| Quality | SpSt |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
Light design.
| Total lenght l | 20 mm |
| Norm | DIN 7346 |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN corresponds to ISO 13337. Partially changed dimensions for ISO. Items are delivered according to DIN.

