| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 1318046215 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Thread incline | 1,5 mm |
| Diameter | 62 mm |
Product details
Type w.
| Width b | 10 mm |
| Depth t | 4 mm |
| Diameter d1 | 85 mm |
| Norm | DIN 1804 W |
| Outer diameter da | 95 mm |
| Diameter d | 62 mm |
| Thread incline | 1.5 mm |
| EAN/GTIN | None |

