| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 2318045615 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Thread incline | 1,5 mm |
| Diameter | 56 mm |
Product details
Type w.
| Norm | DIN 1804 W |
| Diameter d | 56 mm |
| Thread incline | 1.5 mm |

