| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 526923816 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2-70 |
| Coating | pln |
| Diameter | 16 mm |
Product details
| Minimum height for recess km | 9 mm |
| Norm | DIN 6923 |
| Diameter d | 16 mm |
| Flange diameter df | 34.5 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN corresponds to EN 1661.

