| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 100981752 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Diameter | 75 mm |
| Thread incline | 2 mm |
Product details
| Norm | DIN 981 KM |
| Short code | KM 15 |
| Thread incline | 2 mm |
| EAN/GTIN | None |
