| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 200981401 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 40 mm |
| Thread incline | 1,5 mm |
Product details
| Norm | DIN 981 KM |
| Short code | KM 8 |
| Thread incline | 1.5 mm |
| EAN/GTIN | None |