| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | I7042AHAC10 |
| Material | Steel |
| Quality | 8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 10 mm |
Product details
| Minimum height for recess km | 6.43 mm |
| Norm | ISO 7042 |
| Diameter d | 10 mm |
| EAN/GTIN | None |

