| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 425416658625 |
| Material | Steel |
| Quality | 8.8 |
| Coating | Zinc-nickel, black, 8 µm, ZnNi8/Fn/T2 µ0,12 - 0,18 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 25 mm |
Product details
| Total lenght l | 25 mm |
| Minimum height for recess km | 3 mm |
| Norm | EN 1665 F |
| Height of the head k | 6.6 mm |
| Diameter d | 6 mm |
| Flange diameter df | 14.2 mm |
Remarks
Regelausführung F o. Hohlkehle