| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | D127ABNAA12 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 12 mm |
Product details
| Inner diameter | 12 mm |
| Norm | DIN 127 A |
| Outer diameter da | 21.1 mm |
| Inner diameter di | 12 mm |
| EAN/GTIN | None |

