| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 540127916 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4401 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 16 mm |
Product details
| Inner diameter | 16 mm |
| Norm | DIN 127 B |
| Outer diameter da | 27.4 mm |
| Inner diameter di | 16 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. DIN is similar to DIN 127.

