| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10012812 |
| Material | Spring steel |
| Quality | SpSt |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 12 mm |
Product details
| Inner diameter | 12 mm |
| Norm | DIN 128 A |
| Outer diameter da | 21.1 mm |
| Inner diameter di | 12 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 128.

