| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52013795 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4310 |
| Coating | pln |
| Nominal size | 5 mm |
Product details
| Norm | DIN 137 B |
| Inner diameter di | 5.3 mm |
| Outer diameter da | 11 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 137.

