| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 52047180 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4122 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 80 mm |
| Thickness | 2,5 mm |
Product details
Retaining ring, for shafts.
| Inner diameter | 80 mm |
| Norm | DIN 471 A |
| Inner diameter di | 80 mm |

