| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52047242 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4122 |
| Coating | pln |
| Diameter | 42 mm |
| Thickness | 1,75 mm |
Product details
Retaining ring, for bores.
| Norm | DIN 472 J |
| Diameter d | 42 mm |
| EAN/GTIN | None |

