| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 106797821 |
| Material | Spring steel |
| Quality | SpSt |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 21 mm |
Product details
A/J/V form.
| Inner diameter | 21 mm |
| Norm | DIN 6797 A |
| Inner diameter di | 21 mm |
| Outer diameter da | 33 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 6797.

