| Price |
Deliverable (3-5 business days)
|
|---|---|
| Article number | 526797937 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4310 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 3,7 mm |
Product details
form J is internally toothed.
| Inner diameter | 3.7 mm |
| Norm | DIN 6797 J |
| Inner diameter di | 3.7 mm |
| Outer diameter da | 7 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement.

