| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5467988105 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 10,5 mm |
Product details
A form
.
| Inner diameter | 10.5 mm |
| Norm | DIN 6798 A |
| Inner diameter di | 10.5 mm |
| Outer diameter da | 18 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 6798.

