| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 106798913 |
| Material | Spring steel |
| Quality | SpSt |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 13 mm |
Product details
Form J is internally toothed.
| Inner diameter | 13 mm |
| Norm | DIN 6798 J |
| Inner diameter di | 13 mm |
| Outer diameter da | 20.5 mm |
Remarks
Standard withdrawn without replacement.

