| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | D6799BNAA032 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 3,2 mm |
Product details
For shafts RS.
| Width b | 2.7 mm |
| For d1 to | 5 mm |
| For d1 from | 4 mm |
| Inner diameter | 3.2 mm |
| Thickness s1 | 1 mm |
| Norm | DIN 6799 |
| Inner diameter di | 3.2 mm |
| Outer diameter da | 7.3 mm |

