| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10798030 |
| Material | Spring steel |
| Quality | SpSt |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 30 mm |
Product details
For cap screws.
| Inner diameter | 30 mm |
| Norm | DIN 7980 |
| Outer diameter da | 44.1 mm |
| Inner diameter di | 30 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 7980.

