| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5479808 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 8 mm |
Product details
For cap screws.
| Inner diameter | 8 mm |
| Norm | DIN 7980 |
| Outer diameter da | 12.7 mm |
| Inner diameter di | 8 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 7980.

