| Price |
Deliverable (2-3 weeks)
|
|---|---|
| Article number | D7993BBFAA35 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4310 |
| Coating | pln |
| Nominal size | 35 mm |
Product details
form B for holes.
| Width b | 12 mm |
| Norm | DIN 7993 B |
| Inner diameter di | 35 mm |
| Outer diameter da | 37.9 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Die Nenngröße bezieht sich auf die Bohrungsdurchmesser.
