| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10009384 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Inner diameter | 8,4 mm |
Product details
| Width b | 8 mm |
| Inner diameter | 8.4 mm |
| Total lenght l | 20 mm |
| Norm | DIN 93 |
| Inner diameter di | 8.4 mm |
| Outer diameter da | 22 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 93.

